Kuruluş Osman Canlı izle

Dünya tarihine yön veren, Dünya ve Türk tarihinin en büyük ve en uzun süre hükmetmiş devleti olan Osmanlı Devleti'nin isim babası ve kurucusu Osman Bey'in hayatının dizi olarak ekranlara yansıtılacak olan "Kuruluş Osman Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Bu yazıyı okuyan herkes bilir ki TRT 1 ekranlarında yanlış hatırlamıyorsam 4 sezondur devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilecek olan Kuruluş Osman yeni sezona başladığında reyting oranlarını alt üst edeceği tahmin edilmektedir.

Kuruluş Osman oyuncularına değinecek olursak tabiki yeni oyuncular ağırlıklı olacak fakat Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan bazı oyuncular Kuruluş Osman dizisinde yer almaya devam edecek.

Burak Özçivit'in başrolü bu dizide çok merak edilmekte ve fısıltı haberlerinde dolaşanlara kulak verecek olursak eğer Burak Özçivit geçmişindeki başarılı performansları devam ettirirse Hollywood kapılarını kendisi için aralanacağı konuşulmakta. Dünya çapında hayranı olan ve gittiği ülkelerde hayranları tarafından yoğun ilgi gösterilen Burak Özçivit'in Kuruluş Osman Dizisinde de başarılı olacağını düşünüyorum.

Kuruluş Osman Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören ve izleyenler tarafından çok beğenilen Kuruluş Osman dizisini izlerken seyircilerin en merak ettiği sorulardan bir tanesi de Kuruluş Osman dizisinin nerede çekildiği sorusu oluyor. Bu soruya cevap vermek amacıyla bizde küçük bir araştırma yaptık ve kullanıcılarımıza bu aktarmak istedik.

Kuruluş Osman dizisi Beykoz’a bağlı Riva’da gerçekleştiriliyor. Dizide kullanılan atlar için de arazinin bir bölümü ayrılmış. Burada eğitmenler eşliğinde atlar doğal ortamlarına uygun olarak yetiştiriliyor.

Kuruluş Osman izle, Kuruluş Osman canlı izle, kuruluş osman dizisi canlı izle gibi aramalarla bu sayfayı bulabilirsiniz.kuruluş osman izle