Kazara Aşk Canlı izle

Güneşin yüzünü iyice gösterdiği yaz mevsiminde yayınlanacak yaz dizileri arasında ön plana çıkan yapımlardan biri olan Kazara Aşk Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Star TV ekranlarında kısa süre içerisinde seyircisiyle buluşan fakat daha yayınlanmaya başlamadan önce özellikle sosyal medya platformları üzerinden çeşitli fan sayfaları oluşturulan ve çok konuşulan Kazara Aşk dizisi bu yayın döneminde en çok izlenen projeler arasında yer alacağını düşünmekteyiz.

Birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici eğlenceli senaryosuyla bundan böyle her Perşembe akşamı saat 20.00 da Star TV ekranlarında yer alacak.

Dizinin oyuncuları: Ümit Kantarcılar, Sude Zülal Güler, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz gibi başarılı isimler yer almakta.

Hikayesi: Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir