Baht Oyunu 5. Bölüm izle

Yaz mevsimiyle birlikte ekranlarda boy göstermeye başlayan yaz projeleri arasında en çok takip edilenlerin başında gelen Baht Oyunu 5. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Yaz dizileri konusunda her sezon ağırlığını ortaya koyan ve bu konuda ayrı bir başarı gösteren Kanal D kanalı bu sezonda alışkanlık haline getirdiği bu durumu sürdürmeye devam ediyor. Her biri, birbirinden başarılı oyuncu kadrosuna sahip bu yapım özellikle youtube sayfası üzerinden izlenme oranlarıyla ne kadar çok sevildiğini bizlere gösteriyor.
Sürükleyici hikayesi ve genç jenerasyonun en sevdiği isimlerin bir arada olması da başarıyı beraberinde getiriyor diyebiliriz.

13 Temmuz Salı akşamı yayınlanacak olan Baht Oyunu dizisi yeni bölümünü tek parça halinde full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Baht Oyunu Oyuncu Kadrosu: Ada Tözün Akcan (Cemre Baysel), Bora Doğrusöz (Aytaç Şaşmaz), Rüzgar Akcan (İdris Nebi Taşkan), Tuğçe Dikman (Aslı Sümen), Nergis Şahin (Hande Subaşı), Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Yapım: ARC Film
Yapımcı: Fatih Enes Ömeroğlu
Yönetmen: Serdar Gözelekli
Senaryo: Erkan Birgören, Tuna Kıygı, Fatih Enes Ömeroğlu