Alev Alev 13. Bölüm izle

Bir kadının, daha doğrusu bir annenin istediğinde ve inandığında nelerle mücadele edebileceğini gösteren dizi Alev Alev 13. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Show TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren izleyici kitlesini kendine çekmeyi başarmış yapımlardan bir tanesi olan Alev Alev dizisi, birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle reyting oranlarında her yeni bölümü ile daha da fazla paya sahip olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Birbirine çok bağlı hikayenin adeta arap saçına döndüğü dizide bakalım düğümler tek tek nasıl çözülecek.

4 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

13.bölüm fragmanı özet niteliğinde şu analizi yapmamıza yardımcı oluyor; Cemre'nin kızıyla beraber keyifli dakikalar yaşadığı tanıtımda Çelebi, Güneş ile birlikte vakit geçirebilmesi için Cemre'ye eve dönmesini ve boşanma davasından vazgeçmesini şart koşarken, Cemre'nin seçimi merakla bekleniyor. Ayrıca Rüya, duyduklarından sonra babasından hesap sorarken, Ali'yi hapishanede ziyaret eden Çiçek'in ziyaret esnasında yüzündeki maskesini çıkarması büyük heyecan uyandırıyor.

Alev Alev Dizisi Oyuncuları

Demet Evgar (Cemre Kayabeyli), Hazar Ergüçlü (Çiçek Görgülü), Dilan Çiçek Deniz (Rüya Yıldırımlar), Zuhal Olcay (Tomris Üstünoğlu), Cem Bender (Çelebi Kayabeyli), Berkay Ateş (Ozan Akınsel), Cihangir Ceyhan (Ömer Ataycı), Berker Güven (İskender Kayabeyli)

Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senaryo: Burcu Görgün