Ada Masalı Canlı izle

Yakın süreçte sık sık tanıtımlarını izlediğimiz ve özellikle sosyal medya platformları üzerinde çok konuşulan proje Ada Masalı dizisi canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Star TV kanalının yaz yayın dönemi boyunca her hafta Salı akşamı saat 20.00 da yayınlayacağı gençlik dizisi Ada Masalı harika çekim mekanları ve sürükleyici senaryosuyla izleyenleri ekranları karşısına kilitleyecek.
Kadrsosunda yer alan isimlere göz attığımızda birbirinden başarılı önemli isimleri gördüğümüz dizinin daha şimdiden bir çok sosyal medya mecralarında fan sayfaları açılmış ve oldukça fazla ilgi gösterildiğini görmekteyiz.

Birbirine zıt iki karakterin arasında doğacak aşkı konu alan ‘Ada Masalı’, herkesi ekran başına kilitleyecek.

Oyuncular: Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak)

Senaryo: Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak
Yönetmen: Ali Bilgin
Yapım: Ay Yapım