Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir?

Survivor 2020 yarışmasının ünlüler takımına göz attığımızda en çok dikkat çeken isimlerden bir tanesi olan "Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir" sayfasını geç kalmadan sizlere aktaralım istedik.
Düzgün fiziği ve yakışıklılığıyla survivor yarışmasından sonra muhtemelen başarılı bir dizinin kadrosuna dahil olacağını düşündüğüm Barış Murat Yağcı kaç yaşında, nereli, boyu kaç, kaç kilo gibi soruların cevabı aşağıda!

Barış Murat Yağcı Kimdir

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir'de doğmuştur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci seçildi. Yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi'yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.